Приймач RX998.

Weezerspoon
Повідомлень: 35
З нами з: Нед березня 31, 2024 5:00 pm
Has thanked: 6 times

Re: Приймач RX998.

Повідомлення Weezerspoon »

Ну зовнішньої антени в мене нема, провід за вікном або по кімнаті розкиданий + заземлення на батарею опалення от і всі антенни. Є ще правда активна рамочна, нею хоч можна від сильних радіозавд відстроїтись, з нею хоч можна когось почути на 80м, бо там на провід я радіолюбителів чув тільки коли блекаути були і ефір був чистий як сльоза. А так то  хочеться портатий приймач і на 1 метрову антену щоб приймав. Завтра вистругаю платку преампа і спробую з контуром і без як буде.
Weezerspoon
Повідомлень: 35
З нами з: Нед березня 31, 2024 5:00 pm
Has thanked: 6 times

Re: Приймач RX998.

Повідомлення Weezerspoon »

Якось регульнути підсилення тому преампу можливо? З контуром заводиься він у мене, з штирьом в 1 метр теж генерить. На провідок в 4см то  працює і станції чую (мінівіп якийсь получився :mrgreen:
 ). Якщо біля провідка поставити той метровий штирь і руками до нього не лізти то чую ще гучніше ну і шумів лізе теж будь здоров.
 
Weezerspoon
Повідомлень: 35
З нами з: Нед березня 31, 2024 5:00 pm
Has thanked: 6 times

Re: Приймач RX998.

Повідомлення Weezerspoon »

Андрію а як працює оцей кусок схеми? Варто повторити чи таки купувати ключі? Ще б туди 15м діапазон і буде "бімба".  
 
 
Для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів вам необхідно авторизуватись.
Андрій_UR3ILF
Повідомлень: 32
З нами з: Суб жовтня 01, 2022 3:36 pm
Звідки: Царичанка
Позивний: UR3ILF
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times
Контактна інформація:

Re: Приймач RX998.

Повідомлення Андрій_UR3ILF »

Це полосовики з перемиканням діодами. Особливість у них що верхній скат крутіший за нижній. Це для варіанту коли гетеродин завжди вище приймаємої частоти на величину ПЧ.  Краще давить зеркалку.
Можна додавати інші діапазони які потрібні. Класика.
Для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів вам необхідно авторизуватись.
Weezerspoon
Повідомлень: 35
З нами з: Нед березня 31, 2024 5:00 pm
Has thanked: 6 times

Re: Приймач RX998.

Повідомлення Weezerspoon »

1n4148 тут працювати буде?
Андрій_UR3ILF
Повідомлень: 32
З нами з: Суб жовтня 01, 2022 3:36 pm
Звідки: Царичанка
Позивний: UR3ILF
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times
Контактна інформація:

Re: Приймач RX998.

Повідомлення Андрій_UR3ILF »

Звичайно буде. Трохи бiльше будуть втрачення. Використовую 4148 у смд розмiру 0805.
В преампi теж перемикають катушки. На АЧХ є не ровностi пару децибел.
ur6ibx
Повідомлень: 7
З нами з: Вів жовтня 17, 2023 5:27 pm
Позивний: ur6ibx
Has thanked: 1 time

Re: Приймач RX998.

Повідомлення ur6ibx »

десь пропав хлопець у якого е снс мабуть станок  зламався  :D
 
Weezerspoon
Повідомлень: 35
З нами з: Нед березня 31, 2024 5:00 pm
Has thanked: 6 times

Re: Приймач RX998.

Повідомлення Weezerspoon »

Нікуди я не пропадав) А від чого станочку ломатися? От стенд собі вистругав щоб КФ фільтри покрутити.А пока чекаю підстроювальні конденсатори, буду ДПФ до приймача ліпити.
Для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів вам необхідно авторизуватись.
Відповісти